yle="color:#222222;font-size:11pt">Виробник :
Тип:
Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення:
Ширина, см:
Висота, см:
Глибина, см:
Кількість дверей:
Розташування морозильної камери:
Керування:
Клас енергоспоживання:
Енергоспоживання в рік, кВт:
218
Клас морозильної камери:
****
Кліматичний клас:
SN-T
Потужність заморожування, кг/добу:
9
Автономне збереження холоду, год:
26
Рівень шуму, дБ:
42
Колір:
бежевий
Вага, кг:
65
Об'єми
Загальний об'єм, л:
304 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л:
Об'єм морозильної камери, л:
95
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Холодильної камери:
Морозильної камери:
Компресор
Тип компресора:
поршневий
Кількість компресорів:
1
Кількість окремо охолоджуваних контурів:
2
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері:
4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних):
Матеріал полиць:
скло загартоване
Наявність зовнішнього диспенсера (вода / лід):
немає
Вбудований льодогенератор:
немає
Дисплей:
внутрішній цифровий MagicEye
Тип ручки:
інтегрована вертикальна
Конструкція "двері-в-двері":
немає
Основні функції
Швидка заморозка:
Віддалене керування по Wi-Fi:
немає
Індикація температури:
є
Додатково:
Металева полиця для пляшок. Акустична сигналізація нещільно закритих дверях. Автоматична функція SuperFrost (автоматичне вимкнення через 65 годин (макс.) Зміна розташування дверей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 304 л |
| Объем морозильной камеры | 95 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антибактериальное покрытие | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор открытой двери | звуковой сигнал |
| Индикатор температуры | Да |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Количество дверей | 2 |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Суперзаморозка | Да |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Энергопотребление | 218 кВт/год |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65 кг |
| Высота | 1861 мм |
| Глубина | 655 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 26 |
| Мощность замораживания | 9 |