Виробник :
Тип:
Холодильник з морозильною камерою
Спосіб встановлення:
Ширина, см:
Висота, см:
Глибина, см:
Кількість дверей:
Розташування морозильної камери:
Керування:
Клас енергоспоживання:
Колір:
Об'єм холодильної камери, л:
Об'єм морозильної камери, л:
95
Холодильної камери:
Морозильної камери:
Тип компресора:
поршневий
Кількість основних полиць у холодильній камері:
4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Страна производитель | Болгария |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 243 л |
| Объем морозильной камеры | 98 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Размораживание холодильной камеры | капельная система |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 2050 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 660 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |