or:#222222;font-size:11pt">Виробник :
Тип:
Холодильник з морозильною камерою
Спосіб встановлення:
Ширина, см:
Висота, см:
Глибина, см:
Кількість дверей:
1
Розташування морозильної камери:
Керування:
Клас енергоспоживання:
Колір:
Об'єм холодильної камери, л:
Об'єм морозильної камери, л:
14
Холодильної камери:
Морозильної камери:
Тип компресора:
поршневий
Кількість основних полиць у холодильній камері:
2
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 127 л |
| Объем морозильной камеры | 15 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Размораживание холодильной камеры | капельная система |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Ширина | 501 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Суперзаморозка | Да |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Энергопотребление | 177 кВт/год |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 10 |
| Климатический класс | N, SN, ST, T |
| Мощность замораживания | 2 |