="color:#222222;font-size:11pt">Виробник :
Тип:
Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення:
Ширина, см:
Висота, см:
Глибина, см:
Кількість дверей:
Розташування морозильної камери:
Керування:
Клас енергоспоживання:
Енергоспоживання в рік, кВт:
321
Клас морозильної камери:
****
Кліматичний клас:
SN-ST
Потужність заморожування, кг/добу:
5
Автономне збереження холоду, год:
24
Рівень шуму, дБ:
Колір:
білий
Об'єми
Загальний об'єм, л:
369 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л:
Об'єм морозильної камери, л:
111
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Холодильної камери:
Морозильної камери:
Компресор
Тип компресора:
поршневий
Кількість компресорів:
1
Кількість окремо охолоджуваних контурів:
1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері:
5
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних):
Матеріал полиць:
скло
Дисплей:
внутрішній
Багаторівнева система охолодження:
немає
Основні функції
Суперохолодження:
Швидка заморозка:
немає
Індикація температури:
є
Додатково:
Технологія 6-е відчуття, лоток для виготовлення кубиків льоду, перенавешивать дверцята.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Общий объем | 369 л |
| Объем морозильной камеры | 111 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | ручное |
| Размораживание холодильной камеры | капельная система |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Генератор льда | Нет |
| Дисплей | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Количество дверей | 2 |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Суперохлаждение | Да |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 595 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 24 |
| Высота | 2010 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Мощность замораживания | 5 кг/сутки |
| Объем | 301-400 |
| Объем холодильной камеры | 201-300 |
| Размер | Холодильник двухкамерный WHIRLPOOL BLF 9121 W |
| Цвет | Светлый |
| Энергопотребление | 321 кВт/год |