Виробник :
Тип:
Холодильник з морозильною камерою
Спосіб встановлення:
Ширина, см:
Висота, см:
Глибина, см:
77,2
Кількість дверей:
Розташування морозильної камери:
Керування:
Клас енергоспоживання:
Колір:
Об'єм холодильної камери, л:
Об'єм морозильної камери, л:
236
Холодильної камери:
Морозильної камери:
Тип компресора:
Кількість основних полиць у холодильній камері:
4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Польша |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Расположение морозильной камеры | Боковое (Side-by-Side) |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 175 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Ширина | 912 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |