Виробник :
Тип:
Основні характеристики
Спосіб встановлення:
Ширина, см:
Висота, см:
Глибина, см:
Кількість дверей:
1
Керування:
Клас енергоспоживання:
Енергоспоживання в рік, кВт:
114
Кліматичний клас:
немає даних
Рівень шуму, дБ:
Колір:
білий
Вага, кг:
62
Об'єми
Загальний об'єм, л:
363
Об'єм холодильної камери, л:
Камера свіжості ("нульова зона")
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери:
Компресор
Тип компресора:
поршневий
Кількість компресорів:
1
Кількість окремо охолоджуваних контурів:
1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері:
5
Матеріал полиць:
скло
Наявність зовнішнього диспенсера (вода / лід):
немає
Вбудований льодогенератор:
немає
Дисплей:
внутрішній
Тип ручки:
вертикальна
Антибактеріальний захист:
антибактеріальний фільтр
Конструкція "двері-в-двері":
немає
Основні функції
Суперохолодження:
Віддалене керування по Wi-Fi:
немає
Індикація температури:
є
Додатково:
Металева полиця для пляшок. Технологія 6 Sensе Fresh Control динамічно регулює рівень вологості і температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Страна производитель | Польша |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество камер | 1 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |